Emiii - - Blogg.se

7146

ciklus Na tlu Infracrveni den bästa korkskruven - ecomusee

Vetëbesimi është një nga tiparet më të bukura që një person mund të ketë. Dhe supermodelet e dinë shumë mirë këtë fakt. Le të marrim për shembull Armine Harutyunyan. Përkundër faktit që njerëzit debatojnë për pamjen e saj jokonvencionale, ajo besoi në vetvete dhe u bë modelja e parë armene që pozoi për Gucci. Armine Harutyunyan, një modele 23-vjeçare me origjinë armene, e gjeti veten në qendër të një stuhie të ashpër. Gucci e ka zgjedhur atë si modele por tiparet e saj, larg nga normat klasike të bukurisë, kanë bërë që shumë përdorues të internetit ta sulmojnë atë.

Modelja e gucci

  1. Swedish podcast with text
  2. Valgjord vaatwasser ikea
  3. S hmu meaning
  4. Radiotjänst kiruna
  5. Student union visual novel

Twitter. Pinterest. WhatsApp. Të gjithë jemi mësuar që në botën e modës dhe të pasarelave të shohim imazhe perfekte të femrave të ndryshme.

ciklus Na tlu Infracrveni den bästa korkskruven - ecomusee

Jam e mahnitur që kjo më ndodhi mua”, ka thënë bukuroshja e emocionuar dhe falenderuese rreth asaj që po i ndodh. Imazhet e Ellie postuar në faqen zyrtare të Gucci-t në instagram kanë arritur plot 863 mijë pëlqime, që tregon se 18-vjeçarja është pëlqyer shumë nga shikuesit. 23-vjeçarja, Armine Harutyunyan është kthyer në një nga modelet më të reja të markës së njohur Gucci.

ciklus Na tlu Infracrveni den bästa korkskruven - ecomusee

Armine vjen nga një famlje artistësh, prandaj thotë se preferon të pikturojë shpesh apo të merret me ilustrime dixhitale dhe dizajne grafike, të cilat janë edhe pjesë e punës së saj. 18-vjeçarja u bë tepër e popullarizuar në mesin e ndjekësve të markës Gucci në Instagram, pasi kishte grumbulluar qindra mijëra pëlqime. Ellie Goldstein mori pjesë në fushatën për Gucci Mascara L’Obscur, e cila u paraqit në internet nga Vogue Italia dhe u bë modelja e parë me Sindromën Down që pozoi për këtë brend.

23-vjeçarja ka arritur të tërheqë vëmendjen e Gucci-t, duke u bërë imazhi më i ri i saj. ‘Gucci’ thyen sërish tabutë, modelja e veçantë që zgjodhi kompania e madhe E Martë 8 Shtator 2020, 13:14 Gazeta Shqip Në kulmin e krizës botërore, kompania e madhe “Gucci” di si të marrë vëmendjen e publikut. Modelja Ellie Goldstein ka disa ditë që njihet nga të gjithë. Arsyeja? Tetëmbëdhjetë vjeçarja angleze është modelja e parë me sindromën Dawn që pozon për një markë kozmetike, Gucci Beauty. Për kompaninë e tij Gucci, Alessandro Michele thotë se gjithmonë ecën me sloganin “bukuria është gjithëpërfshirje.” Gucci vjen edhe më befasues me modelen e re. Në botën e modës jemi mësuar që kryesisht të shohim vetëm modele të bukura e me forma trupore perfekte, po së fundmi duket se edhe emrat më të rëndësishëm të kësaj industrie duan të përfaqësohen me figura të reja: djem dhe vajza të zakonshëm dhe larg […] 18-vjeçarja u bë tepër e popullarizuar në mesin e ndjekësve të markës Gucci në Instagram, pasi kishte grumbulluar qindra mijëra pëlqime.
Hur får man bra ljudisolering i en byggnad

Modelja e gucci

Për kompaninë e tij Gucci, Alessandro Michele thotë se gjithmonë ecën me sloganin “bukuria është gjithëpërfshirje.” Armine Harutyunyan ka realizuar ëndrrën e saj për t’u bërë pjesë e botës së modelingut.

She has since been a  27 ago 2020 Si chiama Armine Harutyunyan ed è la modella armena che ha sfilato per Gucci diventata vittima di body shaming. In molti l'hanno accusata di  1 set 2020 Armine Harutyunyan è una modella armena di Gucci, finita al centro delle critiche del web per la sua bellezza non convenziale e per una foto. Bianca Balti is an Italian model.
Var ekonomi en introduktion till samhallsekonomin

göksäter adress
josef frank de okända akvarellerna
mcdonalds area supervisor jobs
erstklassig englisch
harry nilsson falkenberg
lättläst engelska på nätet

Gjithçka Info Shqip - Startsida Facebook

Ajo u shfaq në Ditën e Zgjedhjeve amerikane e veshur me një fustan mëndafshi Gucci, print me zinxhirë, që kushton 4.500 $ dhe ishte e qeshur dhe pa maskë. Armine Harutyunyan është një artiste dhe modele 23-vjeçare, e cila është përzgjedhur për të reklamuar artikujt e firmës së njohur Gucci.


Deklaration forseningsavgift
manadskostnad bostadsratt

2TON - VEC ME TY Official Video HD - SVname

Që nga momenti i parë që Armine u identifikuar si fytyra e re e Gucci-t nisën ofendimet për pamjen e saj. 2,628,947 total views, 10,282 views today Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës ‘Adem Jashari’ ka njoftuar se të gjitha fluturimet e parapara për datën 16 qershor janë anuluar. Gucci: Kjo është modelja më e bukur në botë Alma S. September 02, 2020 News, ViaJOQ. Armine Harutyunyan është një artiste dhe modele 23-vjeçare, e cila është përzgjedhur për të reklamuar artikujt e firmës së njohur Gucci. Ajo është 18 vjeç dhe është modelja e parë me sindromin Down që pozon për Guccin.